Naša propagácia

Ako funguje naša propagácia

Budovanie silnej základne fanúšikov

Interakciou medzi vašou stránkou a cieľovou skupinou užívateľov zabezpečujeme prirodzený rast reálnych sledovateľov. Vaše príspevky získajú viac likes, komentárov, zhliadnutí Instastories a viac konverzií na váš web.

Stratégiu propagácie nastavujeme pre každého klienta vždy individuálne, na základe zamerania jeho stránky a potrieb

null

Sledovanie

Prvý kontakt s novými užívateľmi vykonávame prostredníctvom sledovania, likes a zhliadnutím príbehov. Cielenie kampane nastavujeme na základe spoločných záujmov a ďalších atribútov medzi vašou stránkou a kontaktovanými užívateľmi – vašimi budúcimi sledovateľmi. Vďaka interakcii zabezpečujeme prirodzený nárast relevantných a reálnych užívateľov na vašu stránku.

null

Likes

Udeľujeme likes na fotografie vašim budúcim sledovateľom, čím si získavame ich pozornosť pre navštívenie vášho profilu. Likes udeľujeme aj vašim existujúcim sledovateľom, čím utužujeme vzťahy a vernosť vašich sledovateľov na vašom profile zotrvať a venovať mu zvýšenú pozornosť. Táto aktivita zaistí väčšiu pravdepodobnosť pre reakcie na vaše príspevky, sledovanie príbehov, návštevy profilu a vyššiu konverziu na váš web.
null

Zhliadnutia príbehov

Udržujte si vernosť a obľúbenosť svojich sledovateľov a majte potenciál získať ďalších, prostredníctvom sledovaní ich Instastories. Navyše sa im touto cestou budete pripomínať, že sú pre vás dôležití a budú podvedome vašimi dlžníkmi pre opätovanie aktivity na vaše príspevky a zhliadnutia vašich príbehov.

null

Komunikácia s fanúšikmi

Novým užívateľom, ktorí začnú sledovať vašu stránku pošleme novú správu s poďakovaním za sledovanie a v krátkosti predstavíme vašu činnosť. Tiež môžeme v správe nových fanúšikov naviesť na aktuálnu akciovú ponuku vášho podniku,  výrobkov, alebo služieb, čím docielime vyššiu konverziu.

Cielenie kampane

Akvizíciu nových sledovateľov zabezpečujeme prostredníctvom požiadaviek a cieľov našich klientov
null

Hashtagy a záujmy

Pokiaľ si želáte privádzať na vašu stránku s určitou oblasťou záujmu sledovateľov s rovnakým zameraním, napr. fitness, móda, kozmetika, a pod., budeme propagovať vašu stránku užívateľom, ktorí uverejňujú príspevky so zhodnými hashtagmi vášho záujmu a tiež ľuďom, ktorým sa tieto príspevky páčia.

null

Cielenie na konkurenciu

Máte skvelé výrobky, služby a chcete ich propagovať užívateľom
S vašimi výrobkami a službami dokážeme oslovovať užívateľov podobných stránok, alebo vašich konkurentov. Budete si tak 100% istí, že vašu aktivitu videli všetci užívatelia konkurencie a následné zobrazenie vášho profilu, či preklikov na web budete mať možnosť ľahko sledovať.

null

Oslovujte ľudí vo vašom meste

Podnikáte v meste a chcete osloviť ľudí v okolí? Zaistíme, aby ste si získali pozornosť užívateľov, ktorí používajú Instagram vo vašom meste, alebo pár krokov od vás! Ak chcete ešte viac zvýšiť šancu ich návštevy, môžeme im poslať správu s vašou aktuálnou ponukou.

null

Firmy / súkromné osoby

Pokiaľ sa potrebujete zamerať výhradne na súkromné osoby, alebo firmy na Instagrame, pomôžeme vám spojiť sa s nimi.

null

Pohlavie

Prostredníctvom našej propagácie dokážeme oslovovať užívateľov na základe pohlavia a do určitej miery podľa ich bydliska a veku.

Ochrana

Instahero Vám chráni profil pred nežiadúcimi užívateľmi
null

SPAM

Pravidelne monitorujeme vaše príspevky a mažeme nevyžiadané komentáre užívateľov, ktorí sa snažia nasmerovať vašich fanúšikov na svoju stránku. Takýchto užívateľov následne preventívne blokujeme, aby si už viac krát nemohli robiť prostredníctvom vášho profilu reklamu.
null

Ochrana pred Fake sledovateľmi

Snažíme sa o to, aby ste na svojich stránkach mali výhradne reálnych a aktívnych sledovateľov. Náš systém pravidelne monitoruje vašich aktuálnych sledovateľov a pokiaľ zistí, že sú medzi nimi fake užívatelia z tretích krajín, automaticky ich z vášho profilu odstráni.
null

Ochrana pred ``duchmi``

Náš systém propagácie má prevencie pred oslovovaním tzv. “duchov”, čiže fake a neaktívnych účtov. Tiež dbáme, aby naši zákazníci nekontaktovali užívateľov tretích krajín a užívateľov s veľkým počtom sledovaní – kde je zrejmé, že používajú svoj účet nesprávne.

null

Ochrana pred zahltením nástenky

Naši klienti vidia na svojej nástenke len dôležité príspevky a stories, a to od ľudí, ktorých začali sami sledovať prostredníctvom svojho smartfónu. Príspevky a stories užívateľov, ktorých sledujú prostredníctvom našej kampane na svojej nástenke neuvidia.

Čo môžem od tejto služby očakávať?

null

Nárast sledovateľov

null

Nárast aktivity účtu

null

Viac potenciálnych zákazníkov