Aké stránky propagujeme

Instahero vám pomôže získať tisíce nových a reálnych sledovateľov,
vďaka efektívnej a presne cielenej propagácii

Aké stránky propagujeme

null

Hotely

Nájdite a oslovte svojich potencionálnych hostí vo vašom meste, alebo obľúbenej turistickej lokalite blízko vášho hotela. Predstavte sa a zaujmite ľudí aktuálnou akciou apartmánov, špecialít vo vašej reštaurácii, alebo vybavením hotela.
null

Kaviarne a čajovne

Vyniká vaša kaviareň niečím výnimočným? Prilákajte zákazníkov na chutné karamelové latte, či iné špeciality s príjemnou obsluhou a bohatou ponukou dezertov, s výhľadom na vysvietené mesto.
null

Reštaurácie a pizzérie

Zájsť na dobré jedlo ale kam? Pomocou našej propagácie oslovíme ľudí v okolí vašej reštaurácie. Zaujmite už na prvý pohľad a uverejňujte na vašej stránke fotografie vašich najchutnejších jedál, špecialít, ale aj interiér a exteriér prevádzky, aby ste si zaistili záujem vašich budúcich hostí ešte viac!
null

Zábavné centrá

Virtuálna realita, motokáry, paintball, airsoft, laserové prestrelky, escape-rooms, lezecké steny, rozbitie auta, či mnoho iných zábavných hier pre odreagovanie a zábavu. Dajte vedieť o svojom podniku ľuďom v okolí a pozvite ich zažiť zábavu, na ktorú nezabudnú a ktorú budú odporúčať svojim priateľom.
null

Centrum krásy - solária, kaderníctva, kozmetické centrá

Krásne vlasy, zdravá pleť, upravené nechty, zvodné obočie, či čokoládová pokožka. S našou propagáciou dokážeme cieliť na osoby nežného pohlavia vo Vašom okolí a interakciou zabezpečiť, aby sa z vašich sledovateľov stali vaši zákazníci a priatelia.
null

Wellness

Každému padne vhod príjemný relax. Svojich zákazníkov môžete osloviť v okolí vášho wellness centra moderne a efektívne priamo cez Instagram. Vyhľadáme ich na základe ich aktuálnej lokality a po prvej akvizícii im pošleme správu s aktuálnou akciou vášho wellness centra.
null

Kvetinárstva

Krásna kytica k sviatku, alebo len tak pre potešenie. Dajte o sebe vedieť ľuďom vo vašom meste práve vďaka našej cielenej propagácii.
null

Fitness centrá

Disponujete moderným a štýlovým fitkom, či ponúkate rôzne skupinové tréningy? Oslovte ľudí v okolí výhodnou permanentkou, výkonnými strojmi a efektívnymi cvikmi.
null

Automobilky

Limitovaná akcia na kúpu auta s výhodným financovaním a veľa bonusov môžete vďaka nášmu cieleniu ponúknuť vašim potencionálnym zákazníkom aj vďaka modernej sociálnej sieti. Cielenie propagácie dokážeme zaistiť aj na základe obľúbenosti značiek auta užívateľov, alebo v okolí kamennej predajne s autami.
null

Diskotéky

Ponúknite zážitok skvelej párty a atmosféry vášho klubu a dajte vedieť vašim sledovateľom o najbližšej akcii, na ktorej nesmú chýbať. Vďaka aktívnej interakcii sa budete vašim fanúšikom stále pripomínať a ďalšia návšteva klubu nenechá na seba dlho čakať.
null

Zľavové portály

Kto by nechcel ušetriť peniaze za chutnú večeru, krásny zážitok, alebo luxusnú dovolenku? Pokiaľ vediete stránku ponúkajúcu zaujímavé zľavy ktoré ľudia vyhľadávajú a chcete ich viac zviditeľniť, my sa postaráme, aby vašu stránku navštívilo čo najviac ľudí.
null

Eshopy a stránky

Internetové obchody majú tú výhodu, že v ňom nakúpia ľudia aj v čase, keď vy spíte. Využite našu propagáciu pre posilnenie povedomia o vašej stránke. Zacielime váš obchod ľuďom, ktorí obľubujú sortiment vášho eshopu a vďaka interakcii zvýšime šance na konverziu.
null

Akciové dovolenky a letenky

Cestovanie do rôznych kútov sveta sa v posledných rokoch teší veľkej obľube hlavne vďaka dostupnosti letov, ale i konkurencii hotelov a služieb. Nájdite si vďaka Instagramu svojich nových sledovateľov a potencionálnych zákazníkov ľahšie, vďaka cieleniu na letenky, dovolenky, cestovanie a ďalšie atribúty.
null

Fitness doplnky a športové oblečenie

Šport a fitness sú jednou z najpopulárnejších tém na Instagrame. Zacielime vašu stránku a sortiment na športových nadšencov, fitness trénerov a ľudí, ktorí preferujú zdravý životný štýl.
null

Detské atrakcie a voľný čas

Deti si vyžadujú veľa času, pozornosti a zábavy. Mamičky a oteckovia by s nimi radi strávili čas na príjemnejšom mieste, miesto nákupných centier. Oslovte ich prostredníctvom našej propagácii.
null

Detský tovar

Deti rastú a požadujú stále nákup oblečenia, vybavenia a kvalitnej výživy. Vďaka našej propagácii váš obchod zacielime na budúce, ale i súčasné mamičky, ktoré detský sortiment zaujíma a hľadajú práve Váš originálny a rozmanitý obchod pre deti.
null

Predaj zážitkov

Let stíhačkou, jazda na formuly, romantický len balónom, či iné neopakovateľné zážitky sú veľmi originálnym darčekom.
null

Začínajúci Youtuberi

Tvoríte zaujímavé videá a chcete preraziť na youtube scéne? Žáner vášho kanála zacielime na ľudí, ktorí sledujú totožný obsah.
null

Stránky so špecifickým zameraním - móda, jedlo, fitness, autá, luxus, motivačné citáty,...

Získavajte sledovateľov na svoje stránky s konkrétnym obsahom. Vašu stránku budeme propagovať na základe najobľúbenejších hashtagov, ktoré užívatelia používajú, alebo o ktoré javia záujem.
null

Krabičková diéta / donáška jedla

Ponúknite ľuďom pohodlie, chutné zdravé jedlá, výsledky a hlavne ušetrený čas! S našou službou dokážeme osloviť ľudí v okolí vašej prevádzky, prípadne do ďalších miest, kam disponujete donáškou.
null

Cukrárne

Tvoríte umelecké a chutné výrobky, na ktoré dostávate samú chválu? Torty, cheesecake, zákusky, ovocné košíky na narodeniny, oslavu, či iné spoločenské udalosti môžete ľuďom prezentovať aj vďaka našej propagácii, tak s chuťou do toho!
null

Spodné prádlo & erotické pomôcky

Zaujmite svojich budúcich sledovateľov a potencionálnych zákazníkov ponukou sexy spodného prádla. Ako poďakovanie za sledovanie im môžete poskytnúť rôzne benefity, ktorými si zvýšite šance na vyššiu konverziu.
null

Elektronika a servis

Predaj novej elektroniky a servis chytrých zariadení je v dnešnej digitálnej dobe veľmi žiadaný. Využite sociálne siete ako nový zdroj prílevu vašich zákazníkov aj vďaka našej propagácii.
null

Obchod s hrami

Dnešné moderné hry už ponúknu grafiku a ovládanie na takej technologickej úrovni, ako v realite. Zaujmite hráčov vašimi novinkami a zvýšte si tak konverzie stránok, či predaj v kamennom obchode.
null

Startupy a začínajúci podnikatelia

Oslovte svojou novou službou alebo výrobkom tisíce ľudí na Instagrame a pomocou interakcie s užívateľmi si vybudujte silnú základňu fanúšikov a budúcich zákazníkov.
null

Služby a produkty pre firemné stránky

Predávate tovar alebo služby pre firemné subjekty? Vďaka našej propagácii viete nadviazať kontakt s firemnými stránkami na Instagrame a ponúknuť im tak svoje portfólio.
null

Hudobné skupiny / speváci

Dajte vedieť o svojej hudobnej skupine. Vašu stránku zacielime na užívateľov, ktorí daný žáner hudby počúvajú.
null

Festivaly, koncerty a spoločenské akcie

Pripravujete akciu v meste a chcete osloviť viac ľudí prostredníctvom Instagramu? Na základe polohy oslovíme užívateľov v danom meste a okolí. Navyše vašu akciu podporíme interakciou s užívateľmi, ktorí uverejnili fotografiu s hashtagom vašej akcie.